Výr. 9091 A2 6,0X10 TX25
Šrouby s půlkulatou hlavou do termoplastu
Číslo položky
90912T60 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377408600
Čistá hmotnost na 100
0,301 kg
Balicí jednotky:
500
Číslo položky
90912T60 10
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377408600
Čistá hmotnost na 100
0,301 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 10 mm |
| Typ závitu | Plastové vlákno |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 11 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Vysoká pevnost v tahu a krutu- Nízké radiální štěpení díky malým úhlům boků
- Velmi silné samosvorné zajištění proti uvolnění
- Zvýšená odolnost proti vibracím
Použití
Pro přímé šroubování bez nutnosti řezání závitu v plastových materiálech, zejména v termoplastech.Oblast použití
Jiná použití, Výroba foremParametry
- Kulatá hlava- Pohon TX
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9091 A2 6,0X10 TX25