Výr. 9101 A2 M 5X12 SP10
Šrouby pojistné s válcovou hlavou a dvěma otvory, metrický závit
Číslo položky
910125 12
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377126917
Čistá hmotnost na 100
0,280 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
910125 12
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377126917
Čistá hmotnost na 100
0,280 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 5 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 10 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,75 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SP-10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Dva otvory |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Bezpečnostní uchycení se dvěma otvory – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Metrický závit- pohon se dvěma otvory
- válcová hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9101 A2 M 5X12 SP10