Výr. 9112 A2 C 4,2X38 ISK-PIN 2,5
Šrouby pojistné se záp hl, vnitřním 6-hr a hrotem, blechový závit
Číslo položky
9112242 38
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377129857
Čistá hmotnost na 100
0,277 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
9112242 38
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377129857
Čistá hmotnost na 100
0,277 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,2 mm |
| Celková délka (l) | 38 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 8,1 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 2,5 PIN |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran s hrotem |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Bezpečnostní uchycení s hrotem – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- vnitřní šestihran + hrot
- zápustná hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9112 A2 C 4,2X38 ISK-PIN 2,5