Výr. 9113 A2 M 6X50 ISK-PIN 4
Šrouby pojistné se záp hl, vnitřním 6-hr a hrotem, metrický závit
Číslo položky
911326 50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377127839
Čistá hmotnost na 100
0,950 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
911326 50
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377127839
Čistá hmotnost na 100
0,950 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,45 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 4 PIN |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní šestihran s hrotem |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Bezpečnostní uchycení s hrotem – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Metrický závit- vnitřní šestihran + hrot
- zápustná hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9113 A2 M 6X50 ISK-PIN 4