Výr. 9120 A2 C 3,5X25 TX-PIN 10
Šrouby pojistné s pl kul hl, vnitřní hvěz a hrotem, blechový závit
Číslo položky
9120235 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377130273
Čistá hmotnost na 100
0,160 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
9120235 25
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377130273
Čistá hmotnost na 100
0,160 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,5 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Kulovou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 5,7 mm |
| Výška hlavy (k) | 1,65 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 PIN |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice s hrotem |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Bezpečnostní uchycení s hrotem – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- vnitřní hvězdice + hrot
- plochá kulová hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9120 A2 C 3,5X25 TX-PIN 10