Výr. 9123 A2 M 10X20 TX-PIN 45
Šrouby pojistné se záp hl, vnitřní hvěz a hrotem, metrický závit
Číslo položky
9123210 20
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377370693
Čistá hmotnost na 100
1,410 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
9123210 20
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377370693
Čistá hmotnost na 100
1,410 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Celková délka (l) | 20 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 20 mm |
| Výška hlavy (k) | 5,5 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX45 PIN |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice s hrotem |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Bezpečnostní uchycení s hrotem – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Metrický závit- vnitřní hvězdice + hrot
- zápustná hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9123 A2 M 10X20 TX-PIN 45