Výr. 9131 A2 M 8X16
Šrouby pojistné s půlk hl a jednosměrnou drážkou, metrický závit
Číslo položky
913128 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377132765
Čistá hmotnost na 100
0,740 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
913128 16
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377132765
Čistá hmotnost na 100
0,740 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 16 mm |
| Typ závitu | metrický |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 13 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,8 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Jednosměrné |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Bezpečnostní uchycení jednosměrné – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Metrický závit- jednosměrný pohon
- půlkulatá hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9131 A2 M 8X16