Výr. 9132 A2 C 4,8X19
Šrouby pojis záp čočk hl a jednosměrnou drážkou, blechový závit
Číslo položky
9132248 19
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377131171
Čistá hmotnost na 100
0,340 kg
Balicí jednotky:
100
Číslo položky
9132248 19
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377131171
Čistá hmotnost na 100
0,340 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 19 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| tvar hlavy | Zvýšený |
| Průměr hlavy (dk) | 9,8 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,5 mm |
| Tvar pohonu (pohon) | Jednosměrné |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Bezpečnostní uchycení jednosměrné – lze zpracovat pouze pomocí speciálního bituPoužití
Ideální ochrana proti příležitostným zlodějům, protože speciální montážní nástroj brání snadnému uvolněníOblast použití
Bezpečnostní technika, Solární systémy, Výroba kovových konstrukcíParametry
- Závit do plechu- jednosměrný pohon
- zápustná čočkovitá hlava
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9132 A2 C 4,8X19