Výr. 9142 A2 4,8X75/40 TX20 hrubý závit
Vruty SK-Drill pro terasy, se záp hl, samořezné
Číslo položky
9142248 75/40
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377257802
Čistá hmotnost na 100
0,594 kg
Balicí jednotky:
250
Číslo položky
9142248 75/40
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377257802
Čistá hmotnost na 100
0,594 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,8 mm |
| Celková délka (l) | 75 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 8,1 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 700 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 40 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné vytrhávání dřevaSamořezný závit pohlcuje pnutí dřeva a brání tak vzniku trhlin.
Žádné předvrtávání
Ve většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Žádné změny zbarvení
Kyselinovzdorná nerezová ocel brání změně zbarvení dřeva i hlav vrutů.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Perfektní vzhled
Čtyři frézovací drážky pod hlavou zajišťují snadné a čisté zapuštění vrutu SK-Drill.
Použití
Ideální pro šroubová spojení terasových prken na dřevěných nosných konstrukcích, převážně ve skandinávské oblasti.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Zápustná hlava 80 °- frézovací drážky pod hlavou
- samořezný
- hrubý závit
- zkrácený závit
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9142 A2 4,8X75/40 TX20 hrubý závit