Výr. 9147 A4 8,0X180/80 TX40 CUT
Vr do třískových desek se záp hl a žebr, samořezné
Číslo položky
9147480 180/80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377378231
Čistá hmotnost na 100
4,470 kg
Balicí jednotky:
100
600
14.400
Číslo položky
9147480 180/80
Materiál
A4
EAN/GTIN
4043377378231
Čistá hmotnost na 100
4,470 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 8 mm |
| Celková délka (l) | 180 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 15 mm |
| Výška hlavy (k) | 4,1 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX40 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 80 mm |
| Počet frézovacích žeber | 6 Pcs. |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Žádné předvrtávání
Ve většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení dřevěných prvků. Optimální geometrie závitu zajišťuje maximální pevnost v nejrůznějších dřevěných materiálech. Díky drážce TX je dosaženo optimálního přenosu síly.Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Zápustná hlava 90 °- zesílení dříku pod hlavou
- TX vnitřní tisícihran
- samovrtná špička
- frézovací drážky pod hlavou
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9147 A4 8,0X180/80 TX40 CUT