Výr. 9169 A2 4,5X60 Z
Šrouby klempířské dvojdílné s těsnicí podl 25 mm
Číslo položky
916922045 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377223715
Čistá hmotnost na 100
0,880 kg
Balicí jednotky:
100
1.200
28.800
Číslo položky
916922045 60
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377223715
Čistá hmotnost na 100
0,880 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
Technické údaje
| Průměr (d) | 4,5 mm |
| Celková délka (l) | 60 mm |
| Typ závitu | dřevo závit |
| tvar hlavy | hlava objektivu |
| Průměr hlavy (dk) | 8,3 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,35 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | PZ2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Pozidrive |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Navulkanizovaná těsnicí podložka z EPDM- Odolnost vůči povětrnostním podmínkám díky těsnicí podložce z EPDM
- Nepropustnost pro vzduch a vodu díky těsnicí podložce z EPDM
Použití
- Pro použití venku i ve vlhkých prostorách.- zpracování plechu na dřevěných nosných konstrukcích.
- Pro použití obložení s atikovými plechy.
Oblast použití
Fasády, Solární systémySdílet Výr. 9169 A2 4,5X60 Z