Výr. 9191 A2 4,0X12 TX20
Šrouby s půlkulatou hlavou do termoplastu do dřeva
Číslo položky
91912T40 12
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377395801
Čistá hmotnost na 100
0,125 kg
Balicí jednotky:
500
540.000
Číslo položky
91912T40 12
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377395801
Čistá hmotnost na 100
0,125 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 12 mm |
| Typ závitu | Plastové vlákno |
| tvar hlavy | Risso |
| Průměr hlavy (dk) | 7,2 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,7 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX20 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr příruby (dc) | 8 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
- Vysoká pevnost v tahu a krutu- Nízké radiální štěpení díky malým úhlům boků
- Velmi silné samosvorné zajištění proti uvolnění
- Zvýšená odolnost proti vibracím
Použití
Pro přímé šroubování bez nutnosti řezání závitu v plastových materiálech, zejména v termoplastech.Oblast použití
Jiná použití, Výroba foremParametry
- Kulatá hlava- Pohon TX
- Příruba
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9191 A2 4,0X12 TX20