Výr. 9241 1.4006 3,2X25/17 TX10
Vruty do dř. stav., s ozdob. hl. a vrt. šp., s dr.
Číslo položky
9241400632 25/17
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377318725
Čistá hmotnost na 100
0,096 kg
Balicí jednotky:
500
24.000
576.000
Číslo položky
9241400632 25/17
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377318725
Čistá hmotnost na 100
0,096 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,2 mm |
| Celková délka (l) | 25 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | okrasné hlava |
| Průměr hlavy (dk) | 5 mm |
| Výška hlavy (k) | 2 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX10 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 17 mm |
| Rozměr dp (dp) | 2,4 mm |
| Délka samovrtné špičky (lp) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Frézující závitFrézující závit zajišťuje nízké utahovací momenty i u vysokých montážních dílů.
Žádné předvrtávání
Ve většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro všechny dřevozpracující provozovny (např. tesařské dílny) a firmy zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou k upevnění terasových prken a lávek pro kotvení loděk. Skvěle se hodí také do tvrdého dřeva, jako je Bangkirai, Massaranduba apod.Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající čtyřnásobku průměru. V závislosti na druhu dřeva by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající osminásobku průměru
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Ozdobná hlava 60 °- samovrtná špička
- frézující závit
- frézovací drážky pod hlavou
- pohon TX vnitřní hvězdice
- martenzitická nerezová ocel kalená (1.4006)
- speciální kluzný povlak
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9241 1.4006 3,2X25/17 TX10