Výr. 9242 A2 4,0X50/30 TX15
Samořezný stavební vrut do dřeva s ozdobnou hlavou a frézujícím závitem
Číslo položky
9242240 50/30
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377390028
Čistá hmotnost na 100
0,283 kg
Balicí jednotky:
200
5.400
129.600
Číslo položky
9242240 50/30
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377390028
Čistá hmotnost na 100
0,283 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 4 mm |
| Celková délka (l) | 50 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | okrasné hlava |
| Průměr hlavy (dk) | 6 mm |
| Výška hlavy (k) | 2,75 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX15 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 30 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Frézující závitFrézující závit zajišťuje nízké utahovací momenty i u vysokých montážních dílů.
Žádné předvrtávání
Ve většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Žádné vytrhávání dřeva
Samovrtná špička zajišťuje přesné nasazení na tvrdé dřevo bez vytrhávání.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro všechny dřevozpracující provozovny (např. tesařské dílny) a firmy zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou k upevnění terasových prken a lávek pro kotvení loděk. Skvěle se hodí také do tvrdého dřeva, jako je Bangkirai, Massaranduba apod.Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající čtyřnásobku průměru. V závislosti na druhu dřeva by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající osminásobku průměru
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Ozdobná hlava 60 °- samovrtná špička
- frézující závit
- frézovací drážky pod hlavou
- pohon TX vnitřní hvězdice
- speciální kluzný povlak
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9242 A2 4,0X50/30 TX15