Výr. 9244 1.4006 6,0X90/54 TX30
Vruty do dřeva stav., se záp. hl. a vrtací špičkou
Číslo položky
9244400660 90/54
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377319500
Čistá hmotnost na 100
1,109 kg
Balicí jednotky:
200
2.400
57.600
Číslo položky
9244400660 90/54
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377319500
Čistá hmotnost na 100
1,109 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 90 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX30 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 54 mm |
| Rozměr dp (dp) | 4,4 mm |
| Délka samovrtné špičky (lp) | 5,8 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Žádné předvrtáváníVe většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro všechny dřevozpracující provozovny (např. tesařské dílny) a firmy zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou k upevnění terasových prken a lávek pro kotvení loděk. Skvěle se hodí také do tvrdého dřeva, jako je Bangkirai, Massaranduba apod.Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající čtyřnásobku průměru. V závislosti na druhu dřeva by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající osminásobku průměru
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Zápustná hlava 90 °- samovrtná špička
- frézovací drážky pod hlavou
- pohon TX vnitřní hvězdice
- martenzitická nerezová ocel kalená (1.4006)
- speciální kluzný povlak
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9244 1.4006 6,0X90/54 TX30