Výr. 9246 1.4006 6,0X140/70 TX25
Vruty do dř. stav., se záp. hl. a vrt. šp., s dr.
Číslo položky
9246400660 140/70
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377319746
Čistá hmotnost na 100
1,669 kg
Balicí jednotky:
100
1.200
28.800
Číslo položky
9246400660 140/70
Materiál
C1
EAN/GTIN
4043377319746
Čistá hmotnost na 100
1,669 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 140 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | se zápustnou hlavou |
| Průměr hlavy (dk) | 12 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,6 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Délka závitu (b) | 70 mm |
| Rozměr dp (dp) | 4,4 mm |
| Délka samovrtné špičky (lp) | 5,8 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Frézující závitFrézující závit zajišťuje nízké utahovací momenty i u vysokých montážních dílů.
Žádné předvrtávání
Ve většině případů není nutné předvrtání. Doporučujeme však vždy provést zkoušku pro daný případ použití.
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro všechny dřevozpracující provozovny (např. tesařské dílny) a firmy zabývající se zahradní a krajinářskou tvorbou k upevnění terasových prken a lávek pro kotvení loděk. Skvěle se hodí také do tvrdého dřeva, jako je Bangkirai, Massaranduba apod.Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající čtyřnásobku průměru. V závislosti na druhu dřeva by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající osminásobku průměru
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcíParametry
- Zápustná hlava 90 °- samovrtná špička
- frézovací drážky pod hlavou
- frézující závit
- pohon TX vnitřní hvězdice
- martenzitická nerezová ocel kalená (1.4006)
- speciální kluzný povlak
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9246 1.4006 6,0X140/70 TX25