Výr. 9250 A2 6,0X200/70 TX25
Vruty do dřeva stavební s talířovou hl, samořezné, částečný závit
Číslo položky
9250260 200/70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377376107
Čistá hmotnost na 100
2,513 kg
Číslo položky
9250260 200/70
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377376107
Čistá hmotnost na 100
2,513 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 6 mm |
| Celková délka (l) | 200 mm |
| Typ závitu | Závit pro šrouby do dřevotřísky |
| tvar hlavy | Základová deska |
| Průměr hlavy (dk) | 15 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,8 mm |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX25 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Délka závitu (b) | 70 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Vysoká bezpečnostDíky znatelně vyšším hodnotám mechanické odolnosti vůči vniknutí hlavy oproti zápustné hlavě je potřeba až o 50 % méně šroubů.
Žádné vytrhávání dřeva
Samořezný závit pohlcuje pnutí dřeva a brání tak vzniku trhlin.
Snadné nasazení
Zajišťuje rychlé zavrtání závitu
Speciální kluzný povlak
Zaručuje nižší utahovací momenty a tím vynaložení menší síly
Pohon bez házení
Pohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu. Malý rozměr - Ideální při použití kovových dílů jako patek na sloupky nebo střešních háků na dřevěné podpěrné konstrukce.
Evropské technické osvědčení ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Použití
Ideální pro šroubová spojení venku, jako jsou např. solární systémy, zastřešení pro auta, balkony, chodníčky, hřiště, montované domy i veškeré nosné konstrukční součásti. Ideální pro šroubová spojení venku, jako jsou např. solární systémy, zastřešení pro auta, balkony, chodníčky, hřiště, montované domy i veškeré nosné konstrukční součásti.Musí být zajištěna minimální hloubka zašroubování odpovídající čtyřnásobku průměru. V ideálním případě by mělo být dosaženo hloubky zašroubování odpovídající osminásobku průměru. Více než dvanáctinásobek průměru se do výpočtu nesmí dostat
Oblast použití
Výroba dřevěných konstrukcí, Solární systémyParametry
- Částečný závit- plochá hlava - stavební vrut do dřeva
- samovrtná špička
- speciální kluzný povlak
- pohon TX vnitřní hvězdice
Brožury o produktech
Sdílet Výr. 9250 A2 6,0X200/70 TX25