Art. 9045 A4 5,0X65/42 TX25
Pyöreäkantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla + osittainen kierre
Nimikkeen numero
9045450 65/42
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377379856
Nettopaino 100:aa kohti
0,610 kg
Pakkausyksiköt:
100
2.100
50.400
Nimikkeen numero
9045450 65/42
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377379856
Nettopaino 100:aa kohti
0,610 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 65 mm |
| Kierteen pituus (b) | 42 mm |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,7 mm |
| Kanta | TX25 |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa. TX-kannan avulla saavutetaan ihanteellinen voimansiirto.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Osakierre- pyörökanta
- vahvistettu kantapohja
- TX
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Art. 9045 A4 5,0X65/42 TX25