Art. 9048 A2 3,0X12 Z
Pyöreäkantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla, täyskierre
Nimikkeen numero
9048230 12
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377383433
Nettopaino 100:aa kohti
0,070 kg
Pakkausyksiköt:
500
48.000
1.152.000
Nimikkeen numero
9048230 12
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377383433
Nettopaino 100:aa kohti
0,070 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 12 mm |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| pään muoto | Risso |
| Kannan halkaisija (dk) | 6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kanta | PZ1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 12 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- pyörökanta
- vahvistettu kantapohja
- TX-XZN
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Art. 9048 A2 3,0X12 Z