Art. 9050 A4 6,0X100 Z
Uppokantaiset puurakennusruuvit vahvistetulla kannalla + täyskierre
Nimikkeen numero
9050460 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377384614
Nettopaino 100:aa kohti
1,190 kg
Pakkausyksiköt:
100
1.800
43.200
Nimikkeen numero
9050460 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377384614
Nettopaino 100:aa kohti
1,190 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| lanka Net | Lastulevyn ruuvikierre |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 12 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,6 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kierteen pituus (b) | 100 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Ei esiporaustaEsiporaus voidaan suurimmalta osin jättää pois. Suosittelemme kuitenkin käyttökokeilun suorittamista.
Eurooppalainen tekninen hyväksyntä ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla. Ihanteellinen kierregeometria takaa parhaan pysyvyyden mitä erilaisimmissa puuraaka-aineissa.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoOminaisuudet
- Täyskierre- uppokanta 90°
- vahvistettu kantapohja
- PZ Pozidrive
- vakiokärki
Tuote-esitteet
Jaa Art. 9050 A4 6,0X100 Z