Art. 9087 A2 4,5X25 TX20 - RAL 7005
Peltiruuvit 2-os. sis. tiivistelaatan 15 mm
Nimikkeen numero
9087222700545 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377396952
Nettopaino 100:aa kohti
0,390 kg
Pakkausyksiköt:
200
4.200
100.800
Nimikkeen numero
9087222700545 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377396952
Nettopaino 100:aa kohti
0,390 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,5 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | puu thread |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Väri | RAL 7005 - Hiirenharmaa |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Vulkanoimalla valmistettu EPDM-tiivistelevy- Säänkestävä EPDM-tiivistelevyn ansiosta
- Ilma- ja vesitiivis EPDM-tiivistelevyn ansiosta
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- Käyttöön ulkona ja kosteissa tiloissa.- Levytyöstöt puualusrakenteilla.
- Verhoilujen käyttöön räystäslevyjen kanssa.
Käyttöalue
Julkisivu, AurinkokennoOminaisuudet
- Päällystetty- RAL 7005
- kiiltävä
Tuote-esitteet
Jaa Art. 9087 A2 4,5X25 TX20 - RAL 7005