DIN 1587 1.4305 M 8
Kuusiohattumutterit, korkea muoto, kierteinen malli
Nimikkeen numero
1587208
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377252951
Nettopaino 100:aa kohti
0,845 kg
Nimikkeen numero
1587208
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377252951
Nettopaino 100:aa kohti
0,845 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,5 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Mitta h (h) | 15 mm |
| Kuusikannan korkeus (h) | 6,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 14,2 mm |
| Kanta | SW 13 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 1587 1.4305 M 8