DIN 404 1.4305 M 4X12
Ristiuraruuvit
Nimikkeen numero
040424 12
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377029836
Nettopaino 100:aa kohti
0,194 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
040424 12
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377029836
Nettopaino 100:aa kohti
0,194 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 12 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla ja metallialalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, MetallirakennusJaa DIN 404 1.4305 M 4X12