DIN 417 A2 M 3X4
Urapidätinruuvit, tappipää
Nimikkeen numero
041723 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377030368
Nettopaino 100:aa kohti
0,015 kg
Nimikkeen numero
041723 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377030368
Nettopaino 100:aa kohti
0,015 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 0,4 mm |
| Uran syvyys (t) | 0,8 mm |
| Mitta dp (dp) | 2 mm |
| Tapin pituus (z) | 1,5 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 417 A2 M 3X4