DIN 438 A2 M 3X10
Urapidätinruuvit, kuppipää
Nimikkeen numero
043823 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377033796
Nettopaino 100:aa kohti
0,041 kg
Nimikkeen numero
043823 10
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377033796
Nettopaino 100:aa kohti
0,041 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 0,4 mm |
| Uran syvyys (t) | 0,8 mm |
| Mitta dz (dz) | 1,4 mm |
| Lujuus | 12 |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 438 A2 M 3X10