DIN 551 A2 M 5X18
Urapidätinruuvit, viistepää
Nimikkeen numero
055125 18
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377400307
Nettopaino 100:aa kohti
0,215 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
055125 18
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377400307
Nettopaino 100:aa kohti
0,215 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 18 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 0,8 mm |
| Uran syvyys (t) | 1,28 mm |
| Mitta dp (dp) | 3,5 mm |
| Lujuus | 12 |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 551 A2 M 5X18