DIN 551 A4 M 10X20
Urapidätinruuvit, viistepää
Nimikkeen numero
0551410 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377041852
Nettopaino 100:aa kohti
0,920 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
0551410 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377041852
Nettopaino 100:aa kohti
0,920 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 1,6 mm |
| Uran syvyys (t) | 2,4 mm |
| Mitta dp (dp) | 7 mm |
| Lujuus | 12 |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 551 A4 M 10X20