DIN 551 A4 M 8X40
Urapidätinruuvit, viistepää
Nimikkeen numero
055148 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377042545
Nettopaino 100:aa kohti
1,370 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
055148 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377042545
Nettopaino 100:aa kohti
1,370 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 1,2 mm |
| Uran syvyys (t) | 2 mm |
| Mitta dp (dp) | 5,5 mm |
| Lujuus | 12 |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 551 A4 M 8X40