DIN 553 A2 M 1,6X4
Urapidätinruuvit, terävä pää
Nimikkeen numero
0553216 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377042736
Nettopaino 100:aa kohti
0,005 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
0553216 4
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377042736
Nettopaino 100:aa kohti
0,005 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 1,6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 0,25 mm |
| Uran syvyys (t) | 0,56 mm |
| Lujuus | 12 |
| Mitta dt | 0,16 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 553 A2 M 1,6X4