DIN 553 A2 M 8X50
Urapidätinruuvit, terävä pää
Nimikkeen numero
055328 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377043436
Nettopaino 100:aa kohti
1,465 kg
Nimikkeen numero
055328 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377043436
Nettopaino 100:aa kohti
1,465 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 1,2 mm |
| Uran syvyys (t) | 2 mm |
| Lujuus | 12 |
| Mitta dt | 2 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 553 A2 M 8X50