DIN 553 A4 M 4X25
Urapidätinruuvit, terävä pää
Nimikkeen numero
055344 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377043825
Nettopaino 100:aa kohti
0,182 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
055344 25
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377043825
Nettopaino 100:aa kohti
0,182 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Uran leveys (n) | 0,6 mm |
| Uran syvyys (t) | 1,12 mm |
| Lujuus | 12 |
| Mitta dt | 0,4 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
Julkisivu, Koneenrakennus, Metallirakennus, Muut käyttötavatJaa DIN 553 A4 M 4X25