DIN 571 A2 16X50
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
0571216 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377044969
Nettopaino 100:aa kohti
8,410 kg
Nimikkeen numero
0571216 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377044969
Nettopaino 100:aa kohti
8,410 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| Kierteen pituus (b) | 30 mm |
| lanka Net | puu thread |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan korkeus (k) | 10 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 26,17 mm |
| Kanta | SW 24 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 571 A2 16X50