DIN 571 A2 7X45
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
057127 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377045492
Nettopaino 100:aa kohti
1,292 kg
Nimikkeen numero
057127 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377045492
Nettopaino 100:aa kohti
1,292 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 7 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| Kierteen pituus (b) | 27 mm |
| lanka Net | puu thread |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 13,07 mm |
| Kanta | SW 12 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 571 A2 7X45