DIN 571 A4 10X140
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
0571410 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377045812
Nettopaino 100:aa kohti
7,040 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
0571410 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377045812
Nettopaino 100:aa kohti
7,040 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| Kierteen pituus (b) | 84 mm |
| lanka Net | puu thread |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan korkeus (k) | 7 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 18,72 mm |
| Kanta | SW 17 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin puualalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoJaa DIN 571 A4 10X140