DIN 571 A4 12X100
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
0571412 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377045942
Nettopaino 100:aa kohti
7,710 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
0571412 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377045942
Nettopaino 100:aa kohti
7,710 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| Kierteen pituus (b) | 60 mm |
| lanka Net | puu thread |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan korkeus (k) | 8 mm |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 20,88 mm |
| Kanta | SW 19 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin puualalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoJaa DIN 571 A4 12X100