DIN 571 A4 16X130
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
0571416 130
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046130
Nettopaino 100:aa kohti
17,500 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
0571416 130
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046130
Nettopaino 100:aa kohti
17,500 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 130 mm |
| Kierteen pituus (b) | 78 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 10 mm |
| Kulmamitta (e) | 26,17 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kanta | SW 24 |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 571 A4 16X130