DIN 571 A4 6X100
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
057146 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046383
Nettopaino 100:aa kohti
1,680 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
057146 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046383
Nettopaino 100:aa kohti
1,680 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| Kierteen pituus (b) | 60 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kulmamitta (e) | 10,89 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kanta | SW 10 |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 571 A4 6X100