DIN 571 A4 7X150
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
057147 150
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046598
Nettopaino 100:aa kohti
3,522 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
057147 150
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046598
Nettopaino 100:aa kohti
3,522 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 7 mm |
| Kokonaispituus (l) | 150 mm |
| Kierteen pituus (b) | 90 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kulmamitta (e) | 13,07 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kanta | SW 12 |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitokseen puualalla.Käyttöalue
PuurakennusJaa DIN 571 A4 7X150