DIN 571 A4 8X40
Kuusiopuuruuvit
Nimikkeen numero
057148 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046802
Nettopaino 100:aa kohti
1,560 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
057148 40
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377046802
Nettopaino 100:aa kohti
1,560 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 40 mm |
| Kierteen pituus (b) | 24 mm |
| lanka Net | puu thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 5,5 mm |
| Kulmamitta (e) | 14,2 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kanta | SW 13 |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin puualalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Puurakennus, AurinkokennoJaa DIN 571 A4 8X40