DIN 603 A2-70 M 10X80/80
Neliölukkoruuvit, kohokanta
Nimikkeen numero
0603210 80/80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377047670
Nettopaino 100:aa kohti
5,343 kg
Nimikkeen numero
0603210 80/80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377047670
Nettopaino 100:aa kohti
5,343 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan korkeus (k) | 5,38 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 24,65 mm |
| Mitta v (v) | 10,58 mm |
| Nelikannan korkeus (f) | 6,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla, metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, AurinkokennoJaa DIN 603 A2-70 M 10X80/80