DIN 603 A2-70 M 12X75
Neliölukkoruuvit, kohokanta
Nimikkeen numero
0603212 75
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377320056
Nettopaino 100:aa kohti
8,060 kg
Nimikkeen numero
0603212 75
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377320056
Nettopaino 100:aa kohti
8,060 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 75 mm |
| Kierteen pituus (b) | 30 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan korkeus (k) | 6,95 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 30,65 mm |
| Mitta v (v) | 12,7 mm |
| Nelikannan korkeus (f) | 8,75 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla ja metallialalla.Käyttöalue
Metallirakennus, KoneenrakennusJaa DIN 603 A2-70 M 12X75