DIN 603 A4-70 M 10X300
Neliölukkoruuvit, kohokanta
Nimikkeen numero
0603410 300
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377310132
Nettopaino 100:aa kohti
16,490 kg
Nimikkeen numero
0603410 300
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377310132
Nettopaino 100:aa kohti
16,490 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 300 mm |
| Kierteen pituus (b) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan korkeus (k) | 5,38 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 24,65 mm |
| Mitta v (v) | 10,58 mm |
| Nelikannan korkeus (f) | 6,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla, metallialalla ja aurinkokennoalalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, Metallirakennus, AurinkokennoJaa DIN 603 A4-70 M 10X300