DIN 603 A4-70 M 12X190
Neliölukkoruuvit, kohokanta
Nimikkeen numero
0603412 190
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377310156
Nettopaino 100:aa kohti
16,346 kg
Nimikkeen numero
0603412 190
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377310156
Nettopaino 100:aa kohti
16,346 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 190 mm |
| Kierteen pituus (b) | 36 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan korkeus (k) | 6,95 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 30,65 mm |
| Mitta v (v) | 12,7 mm |
| Nelikannan korkeus (f) | 8,75 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla ja metallialalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, MetallirakennusJaa DIN 603 A4-70 M 12X190