DIN 603 A4-70 M 16X140
Neliölukkoruuvit, kohokanta
Nimikkeen numero
0603416 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377049537
Nettopaino 100:aa kohti
26,883 kg
Nimikkeen numero
0603416 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377049537
Nettopaino 100:aa kohti
26,883 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 16 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| Kierteen pituus (b) | 44 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan korkeus (k) | 8,95 mm |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 38,8 mm |
| Mitta v (v) | 16,7 mm |
| Nelikannan korkeus (f) | 12,9 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla ja metallialalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, MetallirakennusJaa DIN 603 A4-70 M 16X140