DIN 603 A4-70 M 8X100
Neliölukkoruuvit, kohokanta
Nimikkeen numero
060348 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377320728
Nettopaino 100:aa kohti
3,940 kg
Nimikkeen numero
060348 100
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377320728
Nettopaino 100:aa kohti
3,940 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| Kierteen pituus (b) | 22 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Ristikon Head |
| Kannan korkeus (k) | 4,88 mm |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 20,65 mm |
| Mitta v (v) | 8,58 mm |
| Nelikannan korkeus (f) | 5,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla ja metallialalla.Käyttöalue
Koneenrakennus, MetallirakennusJaa DIN 603 A4-70 M 8X100