DIN 6331 A4 M 36
Kuusiomutterit, 1,5 d korkea, kauluksella
Nimikkeen numero
6331436
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377144911
Nettopaino 100:aa kohti
81,000 kg
Nimikkeen numero
6331436
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377144911
Nettopaino 100:aa kohti
81,000 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 36 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 55 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Korkeus (m) | 54 mm |
| Kulmamitta (e) | 61,31 mm |
| Kauluksen halkaisija (d2) | 68 mm |
| Kauluksen korkeus (a) | 10 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 6331 A4 M 36