DIN 653 1.4305 M 2,5X10
Pyälletyt ruuvit, matala muoto
Nimikkeen numero
0653225 10
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377050397
Nettopaino 100:aa kohti
0,210 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
0653225 10
Teräslaatu
A1
EAN/GTIN
4043377050397
Nettopaino 100:aa kohti
0,210 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Risso |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pyällys |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Kannan halkaisija (dk) | 11 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 653 1.4305 M 2,5X10