DIN 6912 A4-070 M 10X90
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta ja avainura
Nimikkeen numero
6912410 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377149152
Nettopaino 100:aa kohti
5,780 kg
Pakkausyksiköt:
50
Nimikkeen numero
6912410 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377149152
Nettopaino 100:aa kohti
5,780 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kierteen pituus (b) | 26 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 16 mm |
| Kannan korkeus (k) | 6,5 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 6912 A4-070 M 10X90