DIN 6912 A4-070 M 20X150
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta ja avainura
Nimikkeen numero
6912420 150
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377149534
Nettopaino 100:aa kohti
39,400 kg
Pakkausyksiköt:
25
Nimikkeen numero
6912420 150
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377149534
Nettopaino 100:aa kohti
39,400 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Kokonaispituus (l) | 150 mm |
| Halkaisija (d) | 20 mm |
| Kierteen pituus (b) | 52 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 30 mm |
| Kannan korkeus (k) | 12 mm |
| Kanta | SW 17 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 6912 A4-070 M 20X150