DIN 6912 A4-070 M 24X110
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta ja avainura
Nimikkeen numero
6912424 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377149640
Nettopaino 100:aa kohti
43,900 kg
Pakkausyksiköt:
10
Nimikkeen numero
6912424 110
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377149640
Nettopaino 100:aa kohti
43,900 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Kokonaispituus (l) | 110 mm |
| Halkaisija (d) | 24 mm |
| Kierteen pituus (b) | 54 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 36 mm |
| Kannan korkeus (k) | 14 mm |
| Kanta | SW 19 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 6912 A4-070 M 24X110